ERJ-A1BF4R7U
MFR.Part #
ERJ-A1BF4R7U
JLCPCB Part #
C4243131
Description
-55℃~+155℃ 1.33W 4.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS