ERJ-A1AJ750U
MFR.Part #
ERJ-A1AJ750U
JLCPCB Part #
C4359821
Description
-55℃~+155℃ 1.33W 75Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS