ERJ-A1AJ561U
MFR.Part #
ERJ-A1AJ561U
JLCPCB Part #
C3968476
Description
-55℃~+155℃ 1.33W 560Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS