ERJ-A1AJ510U
MFR.Part #
ERJ-A1AJ510U
JLCPCB Part #
C1720241
Description
-55℃~+155℃ 1.33W 51Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS