ERJ-A1AJ470U
MFR.Part #
ERJ-A1AJ470U
JLCPCB Part #
C1720244
Description
-55℃~+155℃ 1.33W 47Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS