ERJ-A1AJ121U
MFR.Part #
ERJ-A1AJ121U
JLCPCB Part #
C4304233
Description
-55℃~+155℃ 1.33W 120Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS