ERJ-A1AJ103U
MFR.Part #
ERJ-A1AJ103U
JLCPCB Part #
C4158699
Description
-55℃~+155℃ 1.33W 10kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS