ERJ-8RQJ6R2V
MFR.Part #
ERJ-8RQJ6R2V
JLCPCB Part #
C3917165
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.2Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS