ERJ-8RQJ2R7V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-8RQJ2R7V
JLCPCB Part #
C4126032
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 2.7Ω 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS