ERJ-8RQF7R5V
MFR.Part #
ERJ-8RQF7R5V
JLCPCB Part #
C2089729
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS