ERJ-8GEYK186V
MFR.Part #
ERJ-8GEYK186V
JLCPCB Part #
C4216031
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+155℃ 18MΩ 250mW Thick Film Resistor ±10% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS