ERJ-8GEYJ912V
MFR.Part #
ERJ-8GEYJ912V
JLCPCB Part #
C2080317
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.1kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS