ERJ-8GEYJ5R6V
MFR.Part #
ERJ-8GEYJ5R6V
JLCPCB Part #
C2080499
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 5.6Ω Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS