ERJ-8GEYJ513V
MFR.Part #
ERJ-8GEYJ513V
JLCPCB Part #
C4197016
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS