ERJ-8GEYJ2R7V
MFR.Part #
ERJ-8GEYJ2R7V
JLCPCB Part #
C2077323
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 2.7Ω 250mW Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS