ERJ-8GEYJ272V
MFR.Part #
ERJ-8GEYJ272V
JLCPCB Part #
C2077215
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS