ERJ8GEYJ271V
MFR.Part #
ERJ8GEYJ271V
JLCPCB Part #
C230644
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 270Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS