ERJ-8GEYJ200V
MFR.Part #
ERJ-8GEYJ200V
JLCPCB Part #
C2077175
Description
-55℃~+155℃ 20Ω 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS