ERJ-8GEYJ1R3V
MFR.Part #
ERJ-8GEYJ1R3V
JLCPCB Part #
C2080192
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.3Ω 250mW Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS