ERJ-8GEYJ134V
MFR.Part #
ERJ-8GEYJ134V
JLCPCB Part #
C2092271
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS