ERJ8GEYJ105V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ8GEYJ105V
JLCPCB Part #
C278663
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 250mW 400V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS