ERJ-8ENF9762V
MFR.Part #
ERJ-8ENF9762V
JLCPCB Part #
C2078222
Description
-55℃~+155℃ 250mW 400V 97.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS