ERJ-8ENF95R3V
MFR.Part #
ERJ-8ENF95R3V
JLCPCB Part #
C2080182
Description
-55℃~+155℃ 250mW 400V 95.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS