ERJ-8ENF9530V
MFR.Part #
ERJ-8ENF9530V
JLCPCB Part #
C3934429
Description
-55℃~+155℃ 250mW 953Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS