ERJ-8ENF9092V
MFR.Part #
ERJ-8ENF9092V
JLCPCB Part #
C4303711
Description
-55℃~+155℃ 250mW 90.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS