ERJ-8ENF9091V
MFR.Part #
ERJ-8ENF9091V
JLCPCB Part #
C4137611
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 9.09kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS