ERJ-8ENF8R25V
MFR.Part #
ERJ-8ENF8R25V
JLCPCB Part #
C4238609
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.25Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS