ERJ-8ENF8873V
MFR.Part #
ERJ-8ENF8873V
JLCPCB Part #
C2077834
Description
-55℃~+155℃ 250mW 887kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS