ERJ-8ENF86R6V
MFR.Part #
ERJ-8ENF86R6V
JLCPCB Part #
C2080088
Description
-55℃~+155℃ 250mW 86.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS