ERJ-8ENF8452V
MFR.Part #
ERJ-8ENF8452V
JLCPCB Part #
C2077772
Description
-55℃~+155℃ 250mW 84.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS