ERJ-8ENF7682V
MFR.Part #
ERJ-8ENF7682V
JLCPCB Part #
C2080340
Description
-55℃~+155℃ 250mW 76.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS