ERJ-8ENF6982V
MFR.Part #
ERJ-8ENF6982V
JLCPCB Part #
C2085930
Description
-55℃~+155℃ 250mW 400V 69.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS