ERJ-8ENF6802V
MFR.Part #
ERJ-8ENF6802V
JLCPCB Part #
C4078164
Description
-55℃~+155℃ 250mW 68kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS