ERJ-8ENF6652V
MFR.Part #
ERJ-8ENF6652V
JLCPCB Part #
C2080854
Description
-55℃~+155℃ 250mW 66.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS