ERJ-8ENF64R9V
MFR.Part #
ERJ-8ENF64R9V
JLCPCB Part #
C2080168
Description
-55℃~+155℃ 250mW 400V 64.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS