ERJ-8ENF6202V
MFR.Part #
ERJ-8ENF6202V
JLCPCB Part #
C4159575
Description
-55℃~+155℃ 250mW 62kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS