ERJ-8ENF6200V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-8ENF6200V
JLCPCB Part #
C2078163
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 620Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS