ERJ-8ENF60R4V
MFR.Part #
ERJ-8ENF60R4V
JLCPCB Part #
C2079787
Description
-55℃~+155℃ 250mW 60.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS