ERJ-8ENF6043V
MFR.Part #
ERJ-8ENF6043V
JLCPCB Part #
C4067468
Description
-55℃~+155℃ 250mW 604kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS