ERJ-8ENF57R6V
MFR.Part #
ERJ-8ENF57R6V
JLCPCB Part #
C3991310
Description
-55℃~+155℃ 250mW 57.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS