ERJ-8ENF5760V
MFR.Part #
ERJ-8ENF5760V
JLCPCB Part #
C4023168
Description
-55℃~+155℃ 250mW 576Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS