ERJ-8ENF5490V
MFR.Part #
ERJ-8ENF5490V
JLCPCB Part #
C2080266
Description
-55℃~+155℃ 250mW 549Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS