ERJ-8ENF5233V
MFR.Part #
ERJ-8ENF5233V
JLCPCB Part #
C2080354
Description
-55℃~+155℃ 250mW 400V 523kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS