ERJ-8ENF5231V
MFR.Part #
ERJ-8ENF5231V
JLCPCB Part #
C2077795
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.23kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS