ERJ8ENF51R0V
MFR.Part #
ERJ8ENF51R0V
JLCPCB Part #
C278661
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS