ERJ-8ENF4992V
MFR.Part #
ERJ-8ENF4992V
JLCPCB Part #
C2079682
Description
-55℃~+155℃ 250mW 400V 49.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS