ERJ-8ENF4991V
MFR.Part #
ERJ-8ENF4991V
JLCPCB Part #
C2079752
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 4.99kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS