ERJ-8ENF4873V
MFR.Part #
ERJ-8ENF4873V
JLCPCB Part #
C2091240
Description
-55℃~+155℃ 250mW 487kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS