ERJ-8ENF4871V
MFR.Part #
ERJ-8ENF4871V
JLCPCB Part #
C4201587
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.87kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS