ERJ-8ENF4533V
MFR.Part #
ERJ-8ENF4533V
JLCPCB Part #
C2080291
Description
-55℃~+155℃ 250mW 453kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS